Berlin - Paris Otobüs

20 Temmuz Cmt
+ Dönüş ekle
QR-Code
Ücretsiz uygulamamıza sahip olmak için okutun
Trenler, otobüsler, uçuşlar ve feribotlar için canlı seyahat güncellemeleri almak ve mobil bilet satın almak için uygulamamızı kullanın.
App Store
rate4.9
42K puanlandırma
Google Play
rate4.6
136K değerlendirme

Ucuz otobüs biletleri kalkış: Berlin varış: Paris

22 Tem için saatler ve fiyatlar gösteriliyor

En ucuz

Berlin - Paris arasında ucuz otobüs bileti bulmanın en iyi yolu, mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yapmak ve yoğun saatlerde seyahat etmekten kaçınmaktır.

En Ucuz
FlixBus
15:1517sa.10
Berlin
08:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
96 1Tek Yön
1 aktarma
2. En Ucuz
FlixBus
21:0019sa.15
Berlin
16:15Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
97 1Tek Yön
2 aktarma
FlixBus
03:1516sa.30
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
19:45Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
97 1Tek Yön
0 aktarma
FlixBus
02:5516sa.50
Berlin, Bahnhof Südkreuz
19:45Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
97 1Tek Yön
0 aktarma
FlixBus
23:1518sa.10
Berlin, Bahnhof Südkreuz
17:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
98 1Tek Yön
1 aktarma

Berlin Paris arası otobüs vakitleri

Yarın, 22 Temmuz Pazartesi tarihindeki otobüsler gösteriliyor
FlixBus
00:1019sa.25
Berlin
19:35Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
02:3018sa.15
Berlin
20:45Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 aktarmadirekt
FlixBus
02:5516sa.50
Berlin, Bahnhof Südkreuz
19:45Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 aktarmadirekt
FlixBus
03:0017sa.45
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
20:45Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 aktarmadirekt
FlixBus
03:1516sa.30
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
19:45Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 aktarmadirekt
FlixBus
07:2019sa.00
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
02:20Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 aktarmadirekt
FlixBus
07:2615sa.04
Berlin Merkez Tren İstasyonu
22:30Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
07:3714sa.53
Berlin Südkreuz
22:30Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixTrain
07:5917sa.36
Berlin-Schönefeld Flughafen
01:35Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2 aktarma
FlixTrain
08:2317sa.12
Berlin Ostbahnhof
01:35Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2 aktarma
FlixTrain
08:5116sa.44
Berlin Spandau
01:35Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2 aktarma
FlixBus
10:4019sa.25
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
06:05Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
10:4519sa.25
Berlin, Bahnhof Südkreuz
06:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
11:4618sa.24
Berlin Ostbahnhof
06:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2 aktarma
FlixBus
12:0519sa.05
Berlin, Bahnhof Südkreuz
07:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
12:3419sa.01
Berlin
07:35Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2 aktarma
FlixBus
12:3417sa.36
Berlin Merkez Tren İstasyonu
06:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
12:5116sa.39
Berlin Spandau
05:30Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2 aktarma
FlixBus
13:3017sa.45
Berlin, Bahnhof Südkreuz
07:15Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
13:3019sa.30
Berlin
09:00Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
14:4017sa.05
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
07:45Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 aktarmadirekt
FlixBus
15:1517sa.10
Berlin
08:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
15:1615sa.54
Berlin Gesundbrunnen
07:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
15:2815sa.42
Berlin Merkez Tren İstasyonu
07:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
16:3415sa.01
Berlin Merkez Tren İstasyonu
07:35Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
16:5016sa.35
Berlin, Bahnhof Südkreuz
09:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
16:5114sa.44
Berlin Spandau
07:35Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
STUDENT AGENCY k.s.
17:0019sa.20
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
12:20Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
17:2012sa.40
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
06:00Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 aktarmadirekt
FlixBus
19:0013sa.05
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
08:05Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 aktarmadirekt
FlixBus
19:1018sa.20
Berlin
13:30Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
19:2018sa.10
Berlin, Bahnhof Südkreuz
13:30Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
21:0019sa.15
Berlin
16:15Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma
FlixBus
21:0019sa.15
Berlin
16:15Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2 aktarma
FlixBus
21:2016sa.50
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
14:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 aktarmadirekt
FlixBus
23:1518sa.10
Berlin, Bahnhof Südkreuz
17:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 aktarma

Günün son otobüsü bu.

Bu seyahat için tüm tarihler ve saatler

KARŞILAŞTIR Farklı modlara göre fiyatlar

Pzt
22 Tem
Sal
23 Tem
Çar
24 Tem
Per
25 Tem
Cum
26 Tem
Cmt
27 Tem
Paz
28 Tem
Pzt
29 Tem
Sal
30 Tem
Çar
31 Tem
Per
01 Ağu
Cum
02 Ağu
Cmt
03 Ağu
Paz
04 Ağu
Pzt
05 Ağu
Sal
06 Ağu
Çar
07 Ağu
Per
08 Ağu
Cum
09 Ağu
Cmt
10 Ağu
Paz
11 Ağu

Otobüs saatleri kalkış: Berlin varış: Paris

22 Tem için saatler ve fiyatlar gösteriliyor

En Hızlı Seyahat

12 sa. 40 dk

Ortalama

17 sa. 18 dk

Her gün sefer yapan otobüs sayısı

36

Mesafe

878 km

Her gün Berlin şehrinden Paris şehrine ulaşım sağlayan 36 otobüsten 9 tanesi, direkt otobüstür. Böylece, aktarma yapmanızın gerekeceği seyahatlerden kolayca kaçınabilirsiniz.

En Hızlı
FlixBus
17:2012sa.40
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
06:00Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
119 1Tek Yön
0 aktarma
2. En Hızlı
FlixBus
19:0013sa.05
Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
08:05Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
107 1Tek Yön
0 aktarma
FlixBus
16:5114sa.44
Berlin Spandau
07:35Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
114 1Tek Yön
1 aktarma
FlixBus
07:3714sa.53
Berlin Südkreuz
22:30Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
148 1Tek Yön
1 aktarma
FlixBus
16:3415sa.01
Berlin Merkez Tren İstasyonu
07:35Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
114 1Tek Yön
1 aktarma

Bu şirketler bize güveniyor. Onların tüm biletlerini tek bir yerden satıyoruz.

RegioJet
Eurolines France
Alsa
Bla Bla Bus

Özet: Berlin şehrinden Paris şehrine otobüs

distanceMesafe878 km
durationOrtalama otobüs süresi12 saat 40 dakika
priceOrtalama otobüs bileti fiyatı₺3.057 (€85)
frequencyOtobüs sefer sıklığıGünde 6
changesDoğrudan otobüsEvet, günde 5 doğrudan otobüs var
carriersOtobüs şirketleriFlixBus, BlaBlaCar, BlaBlaCar Bus, STUDENT AGENCY k. S. Veya FlixTrain

Berlin şehrinden Paris şehrine giden otobüsler, 878 km uzunluğundaki rota boyunca yol alırlar ortalama 12 saat 40 dakika sürede FlixBus, BlaBlaCar, BlaBlaCar Bus, STUDENT AGENCY k. S. Veya FlixTrain gibi seyahat ortaklarımızla. Normalde, doğrudan seferler de dahil olmak üzere günde 6 otobüs var. Bu yolculuk için en ucuz otobüs biletleri, ₺1.438 (€40) seviyesinden başlayan fiyatlarla satın alınabilir ancak otobüs biletleri için ortalama fiyat ₺3.057 (€85) seviyesindedir. Yolcular en sıklıkla Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof noktasından hareket ediyor ve Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) noktasına varıyor.

Otobüs sağlayıcıları: FlixBus, BlaBlaCar ve BlaBlaCar Bus ile Berlin şehrinden Paris şehrine

Omio otobüs ortakları olan FlixBus, BlaBlaCar ve BlaBlaCar Bus ile ₺1.438 (€40) fiyatından, Berlin Paris seyahat edin! En popüler rota için karşılaştırma ve rezervasyon yaparak en iyi seferleri ve biletleri bulabilirsiniz.

Almanya'da kurulmuş olan FlixBus, Avrupa ve ABD'de uzun mesafeli otobüs hizmetleri sunan önde gelen ucuz otobüs şirketlerinden biri. FlixBus, Avrupa'da seçili rotalarda gece seferleri için otobüsler işletiyor. FlixBus'un standart hizmetleri arasında ücretsiz Wi-Fi; uzun otobüs yolculukları sırasında telefonunuzu, tabletinizi veya dizüstü bilgisayarınızı şarj etmek için elektrik prizleri; ekstra bacak mesafesi, bagaj alanı ve tuvaletler bulunuyor. Hatta araçlarda atıştırmalık ve içecek de satın alabilirsiniz. FlixBus, tüm rotaları için sadece Standart bilet sunuyor, bu bilet ile kişi başına bir el bagajı ve bir kayıtlı bagaj taşıyabilirsiniz. Ekstra bagaj ve belirli koltuk rezervasyonları içinse ek ücretler uygulanıyor, örneğin Ekstra Koltuk, Masa Koltuğu veya Panorama Koltuğu rezervasyonu yapmak isterseniz.

Sıkça Sorulan Sorular: Berlin - Paris Otobüs Seferleri

Sıkça Sorulan Sorular: Berlin - Paris otobüsü ile kolayca seyahat edin.İster hızlı ister ucuz bir seyahati tercih edin, ister başka bir kritere öncelik verin, seyahat uzmanlarımız Berlin - Paris arasındaki en iyi seyahat seçeneğini bulmak için bilmeniz gereken her şeyi sizin için bir araya getirdi.
FAQs
Berlin ile Paris arasındaki ucuz otobüs biletleri, önceden rezervasyon yaptığınızda ₺1.438 (€40) gibi düşük bir fiyattan başlayabilir. Berlin ile Paris arasındaki ortalama otobüs bileti fiyatı ₺3.057 (€85); ancak fiyatlar günün saatine ve bilet sınıfına göre değişir ve genellikle gündüz biletleri daha pahalıdır.
Günde yaklaşık 6 otobüs var, 878 km uzunluğundaki yolculuk için otobüs ile Berlin ve Paris arasındaki ortalama yolculuk süresi 12 saat 40 dakika. Yolculuk süreleri hafta sonları ve tatillerde değişebilir. 878 km uzunluğundaki yolculuk için Berlin ve Paris arasındaki otobüs yolculuğu süresi ortalama 12 saat 40 dakika, fakat bu süre hafta sonları ve tatillerde değişebilir.
Berlin ile Paris arasındaki en erken otobüs 05: 20 saatinde kalkıyor.
Berlin şehrinden Paris şehrine son otobüs 22: 59 saatinde kalkıyor.
Evet, Berlin şehrinden Paris şehrine FlixBus ile günde 5 doğrudan otobüs var. Tatil veya hafta sonlarında seferler değişebilir ve daha az doğrudan otobüs olabilir.
FlixBus, BlaBlaCar, BlaBlaCar Bus, STUDENT AGENCY k. S. Veya FlixTrain aracılığıyla, Berlin şehrinden Paris şehrine ile gidin. Ancak, sundukları olanaklar arasında farklılıklar olabileceğinden, Paris şehrine Berlin şehrinden yolculuk için tüm olası [+modeProviders] seçeneklerini kontrol etmek her zaman iyidir.

Otobüs yolcularının biniş için en sıklıkla tercih ettiği yer Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, burası şehir merkezinden yaklaşık 11.2 km uzaklıkta. Otobüs yolcularının iniş için tercih ettikleri yer ise Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), burası şehir merkezinden yaklaşık 4.1 km uzaklıkta.

Berlin şehrinden Paris şehrine otobüs ile seyahat etmek için en ucuz ay Şubat olarak gözüküyor.
Fakat, Berlin ile Paris arasında seyahat etmek için 3 farklı seçeneğiniz var: tren, otobüs veya uçuş.

Omio Uygulamasıyla Seyahat Planlamak Çok Kolay

Sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yenilikçi uygulamamız, canlı tren güncellemelerinden mobil biletlere kadar tüm hizmetleriyle seyahatinizi planlayıp takip etmenin ideal yolunu sunuyor.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Para Birimi
Dil