Barselona - Madrid Otobüs Seferleri

20 Mayıs Pzt
En İyi Fiyat
Gerçek zamanlı karşılaştırma
Kolay Rezervasyon
600'den fazla demiryolu, otobüs ve havayolu şirketine doğrudan erişim
Müşteri Memnuniyeti
Çünkü seyahatiniz bir bilet almaktan ibaret değildir; biz yol boyunca yanınızdayız

Sıralama Türü

en ucuz
carrier-logo
01:00Barselona7h 35m 08:35Madrid, Aeropuerto Barajas T4
33
1Tek Yön
33 1Tek Yön
en ucuz
carrier-logo
01:00Barselona7h 50m 08:50Madrid
33
1Tek Yön
33 1Tek Yön
en ucuz
carrier-logo
07:00Barselona7h 35m 14:35Madrid, Aeropuerto Barajas T4
33
1Tek Yön
33 1Tek Yön
en ucuz
carrier-logo
07:00Barselona7h 50m 14:50Madrid
33
1Tek Yön
33 1Tek Yön
en ucuz
carrier-logo
08:00Barselona7h 35m 15:35Madrid, Aeropuerto Barajas T4
33
1Tek Yön
33 1Tek Yön
icn_success

En İyi Fiyat

Gerçek zamanlı karşılaştırma

icn_success

Kolay Rezervasyon

<em>600</em>'den fazla demiryolu, otobüs ve havayolu şirketine doğrudan erişim

icn_success

Müşteri Memnuniyeti

Çünkü seyahatiniz bir bilet almaktan ibaret değildir; biz yol boyunca yanınızdayız

Bu şirketler bize güveniyor.
Onların tüm biletlerini tek bir yerden satıyoruz.

RegioJet
Eurolines France
Alsa
Ouibus

KARŞILAŞTIR

Farklı modlara göre fiyatlar

Train
Bus
Flight
Pzt
20 May
43 Renfe
33 Alsa
50 Vueling
Sal
21 May
43 Renfe
33 Alsa
50 Vueling
Çar
22 May
43 Renfe
33 Alsa
45 Vueling
Per
23 May
43 Renfe
33 Alsa
45 Vueling
Cum
24 May
43 Renfe
33 Alsa
50 Vueling
Cmt
25 May
43 Renfe
33 Alsa
50 Air Europa
Paz
26 May
43 Renfe
33 Alsa
50 Vueling
Pzt
27 May
43 Renfe
Fiyatları bul
39 Vueling
Sal
28 May
43 Renfe
33 Alsa
39 Vueling
Çar
29 May
43 Renfe
33 Alsa
45 Vueling
Per
30 May
43 Renfe
33 Alsa
42 Vueling
Cum
31 May
43 Renfe
33 Alsa
58 Vueling
Cmt
1 Haz
43 Renfe
33 Alsa
63 Air Europa
Paz
2 Haz
43 Renfe
Fiyatları bul
65 Vueling
Pzt
3 Haz
43 Renfe
33 Alsa
42 Vueling
Sal
4 Haz
43 Renfe
33 Alsa
39 Vueling
Çar
5 Haz
43 Renfe
33 Alsa
39 Vueling
Per
6 Haz
43 Renfe
33 Alsa
39 Vueling
Cum
7 Haz
43 Renfe
33 Alsa
45 Vueling
Cmt
8 Haz
43 Renfe
33 Alsa
65 Vueling
Paz
9 Haz
43 Renfe
33 Alsa
78 Vueling
bus

Yolculuk Özeti

Barselona - Madrid Otobüs Seferi Bilgileri

Seyahat Süresi:
8 saat 33 dakika
Otobüs Bileti Fiyatı:33
Otobüs Kalkış Noktası::Barselona
Otobüs Varış Noktası::Madrid
Mesafe:504 Kms
BusOtobüs Firmaları:Alsa
Fiyatları karşılaştır

Barselona - Madrid otobüs seferleri için en iyi fiyatlar

This Weekend
This month
Sonraki Ay
24 Mayıs Cum
Bus
Alsa
21:007h 20m04:20
BarselonaMadrid
25 Mayıs Cmt
Bus
Alsa
11:007h 35m18:35
BarselonaMadrid
26 Mayıs Paz
Bus
Alsa
08:307h 40m16:10
BarselonaMadrid
Barselona Madrid arası en hızlı otobüs seferleri
24 Mayıs Cum
Bus
Alsa
21:007h 20m04:20
BarselonaMadrid
05 Haziran Çar
Bus
Alsa
21:007h 20m04:20
BarselonaMadrid
07 Haziran Cum
Bus
Alsa
21:007h 20m04:20
BarselonaMadrid
Madrid Barselona arası dönüş otobüs yolculukları
23 Mayıs Per
Bus
Alsa
21:457h 50m05:35
MadridBarselona
24 Mayıs Cum
Bus
Alsa
12:157h 50m20:05
MadridBarselona
25 Mayıs Cmt
Bus
Alsa
20:457h 20m04:05
MadridBarselona
İstasyonlar
Bu Seyahat İçin Önemli İstasyonlar ve Havaalanları
Barselona
Madrid
BusBarcelona, Estacion de Autobuses de Sants

Sağlanan Hizmetler

BusEstació d'autobusos Barcelona-Nord

Sağlanan Hizmetler

Omio Uygulamasıyla Seyahat Planlamak Çok Kolay

Sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yenilikçi uygulamamız, canlı tren güncellemelerinden mobil biletlere kadar tüm hizmetleriyle seyahatinizi planlayıp takip etmenin ideal yolunu sunuyor.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone